Music Press-release очима черкащанина або Мандруючи світом музики[

Post Reply
manowar723
Администратор
Posts: 133
Joined: 27 Mar 2018, 01:29

Music Press-release очима черкащанина або Мандруючи світом музики[

Post by manowar723 » 12 Nov 2019, 06:43

Music Press-release очима черкащанина або
Мандруючи світом музики


https://m.facebook.com/groups/873878532 ... link&mdf=1
b]Автор: Мицик Юрій Миколайович (Черкаси)
Частина 1 Пролог
[/b]
Доброго всім вечора ! Хочеться започаткувати цикл статей та відео на музичну тематику ,історії написання пісень ,гуртів,відео з історії та власне з самих концертів та пісень Тобто систематизувати деяку періодику та відеоматеріали ,які присвячені рок музиці та деяким світовим хітам інших напрямків музики Також хочеться ,щоб люди могли поділитися власними емоціями від походів та виїздів на концерти ,пригадати композиції та гурти ,на яких зростали ви ,ваші друзі та цікаві моменти з життя
Що таке Press-release -це підбірка аналітичного матеріалу з обов'язковими посиланнями на першоджерела (вимоги як авторського права ,людської моральної етики та просто як бувший історик (вчитель історії та правознавства за фахом) пишу про те,що можу документально підтвердити,а також власні спогади та бачення з певних питань
Я пробував трохи писати Press-release від manowar-723 на футбольну та іншу тематику на сайті Динамо від Шуріка ,а наразі хочеться трохи зайнятися самоосвітою у трохи іншому вимірі Ми навчаємось протягом всього життя ,а тому постійно дізнаємося щось нове
Нажаль,в мене дуже мало музичних виїздів та відвідування живих рок-концертів (набагато більше футбольних ,шахових та інших) ,а у інших -навпак. Багацько саме "музичних виїздів " Зокрема у одного зі знайомих та його друзів з Черкас ,з якими мав честь відвідувати деякі концерти у Києві А їх у них по 40-50 ,а може й більше Є люди,які ,звісно ,набагато старші як за віком та музичним досвідом і завжди цікаво дізнаватися про багато чого нового з історії рок-музики,інших напрямків та їх власних життєвих історій
І ще-переглядаючи відеоблоги музичні у ютубі ,читаючи статті на сайтах та музичних журналах давно вже відмітив для себе таку річ,яку розуміє багато людей ,а отже -те,що ні в якому огляді чи плей-листі не охопиш усього ,завжди є трохи суьб'єктивізму та переваги власним смакам ,а отже- немає ні ідеальних оглядів музичних ,футбольних,шахових,суспільно-політичних -це лише невеличкі нариси ,які є лише базисом для більш грунтовного вивчення
Ну й нарешті Дуже багато,що можна зробити ,коли знаєш багато іноземних мов ,але оскільки крім рідної української непогано володію лишень російською ще ,то у з відео-матеріалами кепсько -оскільки при всьому бажанні -я можу лише знайти та запропонувати деякі відеопередачі ,а от перекласти,нажаль,не зможу
З текстовими матеріалами простіше -багацько джерел світових я опрацьовував у своїх блогах та постах як на Шуріку так і на динамівській гостьовій Футволі
Ну ,от коротенько і все у пролозі до циклу
"Music Press-release очима черкащанина або
Мандруючи світом музики "
З повагою ,Мицик Юрій Миколайович
Трохи історик,меломан шахіст,трохи автор віршів та текстів до пісень ,людина,яка дуже любить нашу Неньку та рідне славне місто Черкаси ! :)
28.10.2019

Post Reply