Love Story

manowar723
Администратор
Posts: 133
Joined: 27 Mar 2018, 01:29

Love Story

Post by manowar723 » 11 Aug 2019, 12:51

Клаус Т. Чужие пристани
Любить гораздо важнее, чем понимать. Ты можешь ничего не понимать, но если ты любишь - ты знаешь... Я встречал многих людей, которые "всё понимали", но по какой-то причине не имели любви... Их знания и "понимание мироустройства" были, по сути, бессмысленны и не давали им ничего, кроме постоянной суеты, стрессов, вечных проблем, денежных знаков, материальных благ и гор мусора... Большинство людей любят сами "находить свои сокровища", Джей. Не предлагай им добро, истину, знания, любовь... Оставляй то, чем хочешь поделиться. Тихо, легко, без пафоса, героизма, жертвенности и яркой рекламы. Тот, кому это будет нужно, найдёт и возьмёт то, что ты оставишь. Если хочешь напоить людей - сделай около их домов хороший колодец. Воду они возьмут сами.

manowar723
Администратор
Posts: 133
Joined: 27 Mar 2018, 01:29

Love Story

Post by manowar723 » 11 Aug 2019, 13:03

Ірен Роздобудько. Якби
...Є – стосунки, а є – любов. "Стосунків" в мільйон разів більше, ніж любові. Все, що здається любов'ю – цим замиленим і тисячу разів повторюваним словом, котре вимовляється без жодного сумніву на весіллях і усіляких родинних заходах, здебільшого виявляється саме "стосунками". А любов є просто любов'ю. Вона не потребує епітетів... Її сенс може розкритися лише обраним. Він не залежить від чогось зовнішнього. Любов – дар, котрий живе всередині кожного, але може ніколи не розкритися. Так і лишається до кінця життя – якоюсь мізерною, зіщуленою і навіть зайвою клітиною. Адже жоден промінь не освітив її, не дав їй життя, не окропив живою водою... Стосунки – тривають, любов – живе. Вона завжди свіжа, її неможливо замулити ніякою буденністю. До любові неможливо звикнути! В цьому і полягає перевірка, що ти маєш – любов чи стосунки

manowar723
Администратор
Posts: 133
Joined: 27 Mar 2018, 01:29

Love Story

Post by manowar723 » 11 Aug 2019, 23:31

Михаил Булгаков. Мастер и Маргарита
Маргарита Николаевна не нуждалась в деньгах. Маргарита Николаевна могла купить все, что ей понравится. Среди знакомых ее мужа попадались интересные люди. Маргарита Николаевна никогда не прикасалась к примусу. Маргарита Николаевна не знала ужасов житья в совместной квартире. Словом... Она была счастлива? Ни одной минуты! С тех пор, как девятнадцатилетней она вышла замуж и попала в особняк, она не знала счастья. Боги, боги мои! Что же нужно было этой женщине?! Что нужно было этой женщине, в глазах которой всегда горел какой-то непонятный огонечек, что нужно было этой чуть косящей на один глаз ведьме, украсившей себя тогда весною мимозами? Не знаю. Мне неизвестно. Очевидно, она говорила правду, ей нужен был он, мастер, а вовсе не готический особняк, и не отдельный сад, и не деньги. Она любила его, она говорила правду[ /quote]

manowar723
Администратор
Posts: 133
Joined: 27 Mar 2018, 01:29

Love Story

Post by manowar723 » 12 Aug 2019, 03:28

Бруно Ферреро. Скажіть це раніше
Не чекай до завтра, щоб сказати комусь, що ти його любиш. Скажи йому це зараз. Не думай: «Моя мама, мій син, моя дружина вже знають про це». Чи тобі би надокучило чути такі слова: «Я тебе люблю»? Стисни руку тієї особи, яку любиш, і скажи, хоч очима: «Ти мені потрібний! Люблю тебе!» Любов – це життя. Є земля живих і земля мертвих. Їх відрізняє любов
.

manowar723
Администратор
Posts: 133
Joined: 27 Mar 2018, 01:29

Love Story

Post by manowar723 » 12 Aug 2019, 03:30

Кейт Вінслет, актриса
Візит у дорогий ресторан не завжди приносить стільки радості, скільки спільний похід за продуктами в супермаркет у колі своєї родини.

manowar723
Администратор
Posts: 133
Joined: 27 Mar 2018, 01:29

Love Story

Post by manowar723 » 12 Aug 2019, 03:48

Святослав Черній. Слова - це любов
Спочатку було слово. І відтоді як же багато воно означає в нашому житті. День починається зі слова. Розмова - з нього ж. Монолог - зі слова, а діалог - із двох. Слово може бути приємним, щирим, добрим, милим; великим, коротким, маленьким; костурбатим, дивним. Апогеєм мовлення є гості слівця, які водночас можуть бути іронічними й улесливими, а ще - жартівливими. Слово - зброя, здатна воювати яз за добро, так і, нажаль, за зло. Людина може мати сильний характер із зовні, але варто сказати їй щось "усередину", вразити, і вона відразу стає слабкою, або ж розчуленою, чи навіть беззахисною. Коли сказати добрим людям добре слово, вони стануть ще добрішими. Слово - величний дарунок, який протягом життя треба вчитися... підбирати, щоби дар не перетворився на тягар. Найбільше відчувають на себе силу слова люблячі люди. Вони, завдяки своїм почуттям, настільки трепетно, чутливо, тонко і ніжно ставляться одне до одного, що іноді з найщиріших намірів "переборщують" і вражають занадто сильними словами. Зранити словом найлегше закоханих, адже вони надіються на взаємність, очікують на хороші слова й настільки бояться почути щось не те, що мимохіть їхні вуха самі генерують асоціації, абсолютно не відповідні до змісту сказаного. Життя - це гра в слова. Як і кожна гра, вона має свої правила й закономірності: після великої кількості добрих слів рано чи пізно буде одне зле... Та мудрим людям варто його використати як іще один добрий старт, а не початок кінця, адже слова - це любов.

manowar723
Администратор
Posts: 133
Joined: 27 Mar 2018, 01:29

Love Story

Post by manowar723 » 12 Aug 2019, 05:09

Эльчин Сафарли. Я вернусь
… Весной дождь пахнет надеждой… Под ним хочется жить, любить, надеяться. Считать капли, сбиваясь со счета, ловить их языком, запоминая вкус свежести новой поры. Весенний дождь похож на мятный коктейль с кубиками льда. Коктейль из весны, так напоминающий лето

manowar723
Администратор
Posts: 133
Joined: 27 Mar 2018, 01:29

Love Story

Post by manowar723 » 15 Aug 2019, 14:12

Мадонна, співачка
Для жінки вартий уваги лише той чоловік, який перебуває у злагоді із самим собою, знає, хто він і чого хоче від життя. Таких небагато, але я зустрічала.

manowar723
Администратор
Posts: 133
Joined: 27 Mar 2018, 01:29

Love Story

Post by manowar723 » 15 Aug 2019, 14:30

Галина Вдовиченко. Тамдевін
Я зрозумiла сьогоднi, чому моя подруга виглядає молодшою за свої роки. Її обличчя не спотворювали гримаси незадоволення, злiсть чи напруга. Їй вдавалося бути доброзичливою навiть пiд час незручних розмов. Мiмiчнi зморшки не ламали чоло мiж бровами суворим насупленням, кутики губ не опускалися приречено донизу. Свiтле вiдкрите обличчя робило Марiю подiбною на дорослу дiвчинку. От тiльки руки свiдчили про те, що вона їх не манiжить, складеними не тримає i з дорогими СПА-процедурами вони не знайомi…

manowar723
Администратор
Posts: 133
Joined: 27 Mar 2018, 01:29

Love Story

Post by manowar723 » 15 Aug 2019, 14:34

Анжеліна Джолі, акторка
Якщо ти помиляєшся, кого це стосується? Те, що інші вважають помилкою, для тебе може бути свідомим вибором. І решті взагалі не має бути до цього жодного діла.

Post Reply